| danasiatat a întrebat:

Stie cineva din ce tara e prefixul +875...? am cautat pe internet dar nu imi da rezultate? ma puteti ajuta

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu engleza. Daca intelegi ceva de aici:
http://wiki.answers.com/Q/What_country_has_international_dialing_code_87

"There is no country code +87. Country code +870 is INMARSAT satellite phones; +875, +876, and +877 are reserved for maritime mobile services; +878 is Universal Personal Numbers; and +879 is reserved for as yet unspecified "noncommercial purposes."
Intra pe link si vezi mai multe.