| LzzD a întrebat:

Stie cineva o aplicatie NOTE in care să scrii o notă să-ți aduci aminte de ceva si nota să plutească pe ecran ca o bulă și să rămână pe ecran chiar dacă dai pagina?!

6 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Din ce am vazut niciuna nu are asa ceva...

| DjSannan a răspuns:

Există o mulțime de aplicații de tip "note" care îți permit să scrii note și să le afișezi pe ecranul principal al dispozitivului tău, astfel încât să le poți vedea întotdeauna. Unele exemple ar include:

Google Keep
Evernote
Microsoft OneNote
Simplenote
Any.do

| Kaonashii a răspuns:

Nu cred ca e niciuna asa. Cu bula pe o pagina majoritatea

Dar pe google calendar poti pune taskuri si sa primesti notificare, daca nu stergi notificarea iti ramane acolo + suna

| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu sa existe asa ceva. Eu imi notez in calendarul de la telefon anumite evenimente din unele zile si mă atentioneaza la data si ora setate de mine.

| LzzD explică (pentru DjSannan):

Mulțumesc

| DjSannan a răspuns (pentru LzzD):

Cu placere