| CosmyCool a întrebat:

Stie cineva o aplicatie pentru telefon care sa nu te mai lase sa folosesti internetul dupa ce ai consumat acei MB? Adica daca termini MB pe telefon sa nu iti intre in cost suplimentar, am inteles ca exista o aplicatie de genul acesta?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Sunt aplicatii care contorizeaza si te anunta cand te apropii de limita consumarii mb alocati.Dar ca sa nu te lase nu am auzit. Daca ai android pe telefon poti descarca de pe Magazin Play 3G Watchdog.Contorizeaza traficul de date.