| Mingo a întrebat:

Stie cineva vreun site de unde pot cumpara telefoane cu Touchscreen la preturi mai reduse?
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Fii atent dacă vrei să cumperi telefoane la preţuri reduse trebuie să intri pe http://www.price.ro alegi telefonul dorit şi te uiţi la lista cu preţuri care ţi se pare cel mai mic de acolo îl cumperi.

3 răspunsuri:
| ADITZA0708 a răspuns:

Olx.ro daca vrei second-hand
Cel.ro daca vrei noi

| onuticuta200312 a răspuns:

Emag.ro
vodafone.ro
flanco.ro
Daca doresti, pe 21 noiembrie este Black Fridey si sunt reduceri mari in magazinele care participa la eveniment si iti poti echizitiona un telefon la preturi foarte mici! FUNDA?/

| Eastwood a răspuns:

Vodafone, Altex, Flanco, te sfatuiesc sa nu cumperi niciodata de pe ce.ro, pentru ca sunt piraterii, rodusele nu se returneaza : le primesti, stricate, cu defect, si cel mai rau caz alt produs decat cel comandat!