| floriineel a întrebat:

Telefoane bune pana in 1300 lei?
Am cautat singur si dupa parerea mea cele mai bune la ora actuala ar fi Samsung a50(nu-mi place ca are corpul de plastic), Huawei mate 20 lite si Asus zenfone 5, voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| anonima188888 a răspuns:

Eu cred ca Huawei Mate 20 Lite e cel mai potrivit!

| Ineys a răspuns:

A50 clar.
De ce nu-ti place corpul de plastic? Stai sa vezi cum e cu spate din sticla pe care trebuie sa-l stergi din minut in minut sa nu aiba amprente si sa vezi ce emotii ai cand il scoti pe strada ca daca-ti cade si se crapa... e cam nasol. Oricum ii pui husa si nu mai conteaza ca e plastic sau sticla sau metal.

| floriineel explică (pentru Ineys):

Huawei mate 20 lite are corp de aluminiu