| 愛日本 a întrebat:

Telefonul meu nu se mai incarca,orice incarcator as folosi,Cred ca este stricat inauntru, cat costa sa il repar?

15 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pe mine m-a costat 30 lei.

| 愛日本 explică (pentru neutrino):

Ce telefon ai/ai avut?

| neutrino a răspuns (pentru 愛日本):

Un Nokia simplu, dar tin la el.

| corbulalbrosu a răspuns:

Uneori reparatul poate fi mai costisitor decat sa cumperi altul nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca îți va fi mai ușor daca te duci la un magazin de genul sa întrebi, vreun gsm.
Preturile sunt diferite!

| ywar a răspuns:

Incearca la un service din acesta, dar mai mare. Sunt destule. Nu te du la unul de cartier care nu are nici macar scule de lucru. S-ar putea sa fie inclusiv acumulatorul si atunci se ridica pretul prestatiei. Nu stim ca nu suntem service GSM.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ce treaba are telefonul tau cu categoria? il foloseai pe post de vibrator si acum nu mai are baterie? laughing))
nici macar nu ai spus ce telefon e

| Liliana1981 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

:-)))

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Liliana1981):

big grin
am spus un adevar?

| 愛日本 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Cel putin in aceasta categorie se raspunde, daca il pun la telefonie nu zice nimeni nimic, este clar un motiv de ce am pus-o aiciwinking Gandeste, apoi vorbeste ca te faci de ras

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru 愛日本):

Esti o egoista, sunt useri care posteaza la categoria potrivita si se trezesc ca nu primesc raspunsuri pentru ca intrebarea ajunge usor, usor in josul paginii din cauza ta si a celorlalti ca tine care cred ca aceasta categorie e universala
de ce sa nu-ti raspunda nimeni acolo? gandeste tu inainte sa postezi!

| 愛日本 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Vai de mine, ce te enervezi din nimic laughing usor usor, sa nu-ti creasca temperatura

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru 愛日本):

Nu-ti face griji pentru mine!

| Liliana1981 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

:-D Da, da...total de acord cu tine.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Liliana1981):

laughing)