| LauraG3 a întrebat:

Nu mi se mai incarca telefonul. Incarcatorul e bun (l-am incercat la un tefon identic si a functionat). Cat ma costa sa-l repar?

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Vezi contactele sau incearca cu alt acumulator.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Incearca sa cureti contactele de la baterie, le freci usor cu varful unei forfecute

| Daniel_Danu_1993 a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Contactele de la baterie sunt dungile acelea aurii? sunt cred ca 4 sau 5 lini aurii, acelea sunt nu? VA ROG RASPUNDE-TI

| PapaRay a răspuns:

Cel mai probabil este mufa de incarcare care este destul de ieftina.Acum depinde si ce telefon ai.
Mergi cu el la un service pentru o evaluare.

| Krystynaklaudia a răspuns:

Sau e posibil sa fie vina bateriei.Mie mi s-a intamplat sa nu mai fie buna bateria.