| terry123 a întrebat:

TPU am o problema cu telefonul (Android) am instalad de pe browser un apk, cand s-a instalat a mai aparut o chiestie s.o instalez, am instalat.o fara sa-mi dau seama ce este. Problema este ca in momentul in care deblochez telefonul sau cand intru intr-o aplicatie mi se face ecranul alb si sus arata ca se incarca acea aplicatie. Cand se incarca ma pune sa descarc anumite aplicatii, ma enerveaza si nu pot s.o dezinstalez, nu.mi apare in meniu sau in setari la aplicatii aceea aplicatie si nu vreau sa resetez telefonul. Cum as putea scapa de asta?

2 răspunsuri:
| 私は日本が大好き a răspuns:

Da-i reset din fabrica sau incearca CM Security

| Sandu3 a răspuns:

Ai putea sa incerci urmatorul lucru daca ai spus ca nu se poate dezinstala normal. Aplicatia respectiva cred ca si-a luat drepturi de administrator la tine pe telefon, asa ca du-te in SETARI-SECURITATE-ADMINISTRATORI DISPOZITIV iar daca vezi aplicatia respectiva pe acolo ca fiind bifata, debifeaza casuta respectiva.Acum ar trebui sa se dezinstaleze normal.