| Ami2002 a întrebat:

Tu ce telefon ai vrea?

Răspuns Câştigător
| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Samsung Galaxy S4, sau Samsung Galaxy Express

9 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Nokia 3310, nou.

| vangaelis a răspuns:

Ma multumesc cu Samsung-ul personal GT-S5360winking

| IonelaDY a răspuns:

Aş vrea să am un Samsung Galaxy S3, dar nu îmi permit aşa că vreau să îmi cumpăr un Samsung galaxy mini 2 sau un Samsung galaxy Young s6310 încă nu m-am hotărât happy

| KateMiddleton a răspuns:

IPhone,oricum cel mai important e sa ai bani pe cont, ce folos daca ai un telefon ultrasupermodern fara bani pe cont? Nu a fost creat telefonul pentru a suna?

| Vlad_Popentiu_1991 a răspuns:

Samsung galaxy s4.

| xxx8 a răspuns:

HTC one

| hp8510p a răspuns:

Samsung galaxy s4 sau galaxy note 3 cand va fi lansat

| gabii97 a răspuns:

HTC one!

| cosmin655 a răspuns:

Un iphone 5, am avut destule samsunguri(am avut pana si galaxy s4)m-am plictisit de ele.As vrea sa incerc ceva nou, desi iphone-ul e de fite imi place mult cum aratalaughing.