| Me_3722 a întrebat:

Ce telefon ai vrea sa ai? De ce?

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Telefonul pe care il am!
nu prea ma pricep al telefoane.asa ca nu am pretentii big grin

bye-bye

| Dean1996 a răspuns:

Eu mi-as dori un Samsung S Galaxy(sau Iphone) pentru ca imi plac telefoanele cu touchscreen(asta e mai nou) si imi plac cele mari, cat palmahee hee
Dar nu pot spune ca nu ma multumesc si cu telefonul meu de acumthinking Este okay. Dar daca ar veni mama si m-ar intreba daca vreau alt telefon i-as raspunde,, Da", in niciun caz nu m-as duce sa o rogtongue

| Cattalina a răspuns:

Telefonul care am acum ii perfect love struck

De ce? fiindca am foarte foarte multe amintiri frumoase cu el happy

| LLLLLLLL a răspuns:

Un telefon cu full QWERTY keyboardthinking eventual un dual-sim