| Bishop a întrebat:

Ce telefon aveti? Ce telefon ati vrea sa aveti? laughing >:

16 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Am Nokia 6280. Desi e telefon bun, nu-s multumit cu el. Nu ma simt compatibil cu telefoanele Nokia. Am inceput cu Sony, si tot cu el as vrea sa continui. happy

lolita
| lolita a răspuns:

Pai am vreo patru in momentul asta, sunt fidela nokia, dar am si un armani de fite big grin

auran
| auran a răspuns:

Nokia XpressMusic - unul cu disc

| Marii a răspuns:

Am Nokia 7610 Supernova. N-am idee cu ce telefon as vrea sa-l schimb thinking

| Bishop explică:

@Tudor avem acelasi vis laughing

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Eu am un Motorola ROKR E8.
Momentan nu mi-ar placea niciunul... o sa ma pun la curent cu noutatile.

| YepIsSuspended a răspuns:

Eu am Nokia XpressMusic 5220 si as vrea sa am un Apple Iphone 3Gbig grin.

| Elly4all a răspuns:

Buna, eu am sonny ericsson v640i, Nokia 6500 slide.

| inna a răspuns:

Motorola Z8.

| domidoc a răspuns:

1] Cel mai bun. 2]Cel mai bun.

| sergiu25bc a răspuns:

Am vreo 5 celulare din care doar 2 folosesc.
1nokia 6280 card de 1g
1 samsung sgh-p910 ala cu televizor
si inca 3 celulare Lg, toate cu camera de 1, 3 mega pixeli

| alexxandru a răspuns:

Acu am, Samsung sgh u700 si o sa-mi iau Nokia 6500 slide!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan am un Sony ericsson W810i pe care il am de 2 ani si jumate si il folosesc ca si modem (daca nu ar fi el nu as avea internet) dar evident si sa vb la el.
Ce telefon as vrea sa am? buna intrebare, un iPhone 3GS original sau Noul Nokia N97smug... stiu visez, stele verzilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 1680... daca voiam altul imi cumparam...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://images.okazii.ro/auctions/2009/05/27/238723571-2071074-500_500.jpg modelul asta am, e si mobil ca i-am pus prelungitor, pot sa ma duc pana la primul magazin cu el sau sa vorbesc de pe casa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am o atractie grozava spre telefone...sa pot vorbi, sa nu fie foarte greu si sa aiba bluetooth.Alte cerinte nu am de la un telefon. Nu imi pasa de ele, cand eram mai tanara eram innebunita dupe ele, dar mi-a trecut. happy