| TheMatz a întrebat:

Uitati,am o tableta, un Horizon HCG 700. Mergea cam greu asa ca am cumparat in card SD,si am resetat memoria. Acum toate chestiile se salveaza in memoria tabletei si nu pe card,ajungand la acelasi rezultat, cu tableta plina si cardul gol. Cum pot face ca aplicatiile sa se salveze pe card?

1 răspuns:
| androidname a răspuns:

Salut! Nu poti sa le faci sa se salveze direct pe card, asa ca trebuie sa folosesti o aplicatie respectiv CleanMaster, si sa muti tu manual aplicatiile. Bafta!