| JValiii a întrebat:

Un telefon ok pana in 2000 de lei cu o camera și o baterie decenta?

Răspuns Câştigător
| Mariu0699 a răspuns:

Eu iti recomand telefonul perfect pentru tine, chiar daca vei da fix un pic mai mult decat 2000lei, as zice cam pana in 2500lei.
Telefonul e "Huawei P20 PRO"
Care are o camera cea mai buna dintre toate telefoanele adica 40mp+20mp, iar camera de pe față 24mp deci n-ai sa vezi o camera mai buna. Si bateria are 4000 mah (amperi) care te poate ține incarcat o zi intreaga.
Telefonul foarte fluid, e usor, memorie destula, frumos, are design-ul cam ca iphone-ului x, si cel mai important poze perfecte.
Sper ca te-am putut ajuta, mi-am spus doar parerea despre care ar putea fi telefonul perfect pentru tine si acum ține de tine ceea ce vrei sa faci. Bafta multa, peace♥️

1 răspuns:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Https://www.pcgarage.ro/......ite-black/

.....Bateria fiind de 4000mah sigur e buna, camera din perspectiva mea e mai mult decat decenta. Recomand pentru procesorul de galaxy s9 si 6gb ram.