| Liviu321 a întrebat:

Imi recomandati un telefon ok (nou sau sh), cu o camera buna pentru Insta, Facebook si cu un procesor si baterie decenta pana in 2500 lei? Nu caut doar Iphone si Samsung.

Răspuns Câştigător
| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

Xiaomi mi note 10

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi la Vodafone, Orange, digi si vezi ce oferte au. Nu e o idee buna sa cumperi online daca vrei sa vezi mai multe modele

| gelu1970 a răspuns:

516€
Cu 530 îți cumperi un One Plus 7T. Nou.
Și îndeplinește cerințele tale.
Problema e dacă vrei să plătești în rate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung s10 găsești la SH și cu 1700-2000, sau nou de la eMag la 2850 Ron.
https://m.emag.ro/......D8M7QLBBM/

| Liviu321 explică (pentru anonim_4396):

Am vazut, dar are o camera destul de slaba in comparatie cu ce a iesit acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau Huawei p30 pro
https://m.emag.ro/......DY8ZCZBBM/

| Liviu321 explică (pentru anonim_4396):

E o idee insa nu prea vreau un telefon fara servicii Google. Are anumite minusuri peste care nu pot trece.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Liviu321):

Atunci ia-l pe asta
https://m.emag.ro/......DMYR0GBBM/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vrei un telefon, i-a un telefon nou nu SH! Huawei p40, Samsung S10. Nu ți a-si recomanda telefoanele Sh!

| Liviu321 explică (pentru anonim_4396):

P40 e scump. Nu am nicio problema cu un telefon SH. Ultimele telefoane au fost SH, actualul S7 Edge, il am de mai bine de 3 ani, e tot la mana a doua si e perfect functional.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Liviu321):

Atunci dacă crezi ca asta vrei cumpara un telefon Sh

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima163333 a răspuns:

Recomand Samsung Galaxy A71. Nu-i foarte scump și merge excelent. Cred ca e în jur de 1800 lei

| Anonima163333 a răspuns (pentru Anonima163333):

1800 lei de pe eMAG... daca vrei sh, este mai ieftin