| TheMadKing a întrebat:

Un telefon pana in 150 dolari?

2 răspunsuri:
| GeorgeDL a răspuns:

Salut! Sincer, nu sunt un expert in telefoane, dar eu daca as avea buget-ul tau, ti-as recomanda un Samsung Galaxy J3 (2017). Accesta vine cu o memorie de 16GB, un Dual Sim, 4G! Aici ai un link: https://www.emag.ro/......D5WLLKBBM/ Dar desigur, m-am uitat pe Emag iar transportul este gratuit, ceea ce te ajuta sa te incadrezi in buget-ul tau!
E un telefon Samsung{O firma cunoscuta ce nu da gresi dupa parerea mea}! Transportul este gratuit si il vei primii nou nout! Dar daca doresti sa il cumperi altul din alta tara! Iti recomand accest telefon de pe amazon: LG Q6, Vine cu 32 GB Memorie, Unlocked, 4GB LTE Android! Aici ai link-ul daca vrei sa iti dai cu parerea:https://www.amazon.com/......ref=sr_1_7 keywords=smartphone&qid=1552093667&s=gateway&sr=8-7. Vreau sa te anunt ca livrarea pe amazon pana in Romania poate dura ceva! {Nu am mai comandat dar am auzit ca intre 1-3 luni} Nu stiu exact! Sper ca te-am putut ajuta!

| anonimg a răspuns:

150$ = 633 lei.
Caută pe www.emag.ro telefoane marca Xiaomi. Sunt cele mai bune în raport preț-calitate.