| Zuzumilk26 a întrebat:

Ce ziceți de un telefon de 60 de dolari de pe Aliexpress?

Răspuns Câştigător
| TheMadKing a răspuns:

Daca gasesti un Lenovo sau mai bine un Xiaomi la banii astea eu zic ca e bun. Stiu ca era ceva la 70-80 dolari Xiaomi redmi 7a.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu merită banii, costă mult transportul.

| Zuzumilk26 explică (pentru CristiDinBucuresti):

La unele este free shipping

| Wr3nch a răspuns:

Zic sa nu. Cunosc pe cineva care a luat si a mers blana. Dadea pe aplicatia de camera, nimic. Netul nu mergea ca Orange nu stia ce setati sa trimita. Nema Bluetooth. Da no. Arata fainlaughing

| GracielaMoreno a răspuns:

Poti sa iti iei foarte frumos un telefon de care vei fi sigur ca va functiona din Romania