| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc link-urile pe care le copiez de pe Youtube? Imi spune ca le gasesc in clipboard, dar nu stiu unde este clipboardul la telefonul meu, tin sa mentionez ca am un telefon Huawei Y3.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu ai cum sa gasesti clipboard-ul, este o memorie temporara unde poti copia link-uri (cum e si la windows). Daca ai copiat ceva, tii apasat intr-un loc unde poti scrie (whatsapp de exemplu) si o sa iti apara Paste (Lipire) si poti adauga link-ul de Youtube.

| Ralukafay a răspuns (pentru Intruder19):

Aha,am inteles.

| CiobanulFlorea a răspuns:

Vreau sa revăd linkurile copiate