| KoJo07 a întrebat:

Unele aplicatii din google play imi zic ca aceasta versiune nu e compatibila cu aplicatia. Probabil ca am un Android mai vechi sau la ce se refera anuntul respectiv? Eram o aplicatie de la Samsung.

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Da,ai un Android vechi. Poti rezolva asta prin flash-uirea unui Custom ROM de Android 7.1 sau 6.1 (nu mai zic de 8.1 ca poate o sa ai probleme)

| AllyAlexandra20 a răspuns:

Exact cum ai scris și tu, versiunea telefonului tău este mai veche și probabil trebuie să-i faci un update sau dacă telefonul este mai slab (cum a fost în cazul meu, acum un an), ai nevoie de un telefon mai performant.