| Ruxandra100 a întrebat:

URGENT! Ce parere aveti de telefonul Samsung S7580 Trend Plus? Daca te uiti la poze pe internet pare cam mic, asa este?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Galaxy core 2 e un telefon bun cu ecran de 4.5'' baterie de 2000mah care tine decent, procesor quad core...este mult mai bun decat s3mini sau trend plus

14 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Are ecran de 4'', dar totusi e mai mare decat un ecran sa zicem de... iphone 4.

| Serban_Alexandru_1990 a răspuns:

Este cam cat Orange yomi dar mai mare putin cu 50 mm. Am si eu unul acasa dar mie mi se pare de marime medie. Funda laughing**

Răspuns utilizator avertizat
| Ruxandra100 explică (pentru RobertMoon):

Se merita sa il cumpar?laughing

| theodorafemme2001 a răspuns:

Depinde cat de mare vrei sa fie.

| shainitainii a răspuns:

Asa este.

| RobertMoon a răspuns:

S-ar merita sa iti iei un s3 mini e cam la fel de mare, dar mai bun si au preturi foarte apropiatewinking

| Ruxandra100 explică (pentru RobertMoon):

Dar de Samsung Galaxy Core 2 ce parere ai?

| Ruxandra100 explică (pentru remus1007):

Am avut un telefon, dar s-a stricat laughing) Sony Ericcson Vivaz big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Ruxandra100 explică (pentru remus1007):

Aaa, ok. Multumesc ^_^

Răspuns utilizator avertizat
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este destul de bunicel la preţul pe care-l are :)

Vezi specificaţiile tehnice şi diverse magazine & preţuri la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_duos_2_s7582-5876.php

http://www.emag.ro/......DL7YSBBBM/

http://www.shopmania.ro/......0-90669926

Toate cele bune.