| Eugeniusu a întrebat:

Urgent! Vreau si eu niste jocuri in gen 'GTA 3' sau 'Assassin Creed' pentru telefon cu Android 2.3.6 dar sa nu fie 3D. Am Samsung Galaxy Y big grin. Am inteles ca nu imi merg jocurile 3D dar un prieten a avut Galaxy Y si a bagat un program pe el sau nu stiu ce ca sa poata sa joace jocuri in 3D, daca stiti voi ca merg sa-mi dati un link cu un joc 3D. Sau un program pentru 3D daca este asa ceva x). Dau funda, multumesc!

1 răspuns:
| WithoutName123456789 a răspuns:

Intra de pe telefon pe www.waptrik.com,gasesti Assassin Creed 1, 2, 3.
Funda?