| Eugeniusu a întrebat:

Urgent, am un telefon Samsung Galaxy GT-S5360 cu Android versiunea 2.3.6. Vreau sa stiu daca imi merge' jocul Assassin Creed HD pe el. Vreau sa-l cumpar din Market'... dar daca nu-mi merge' nu are rost sa dau 1 euro, asa ca sa ma ajute cineva. Dau funda, multumesc. big grin

4 răspunsuri:
| AntiNoobs a răspuns:

II Androidu' prea mic ma!

| Andrei1099 a răspuns (pentru AntiNoobs):

Nu conteaza versiunea de android, ci cat ram si ce procesor ai.

| Eugeniusu explică (pentru Andrei1099):

Telefonul meu are asa :
Procesor: (MHz) 832.
Tip display:TFT
Rezolutie (pixeli):240 x 320
Numar culori:262K
Diagonala display (inch):3.0
Ce zici, imi merge'?

| LissaHateaway98 a răspuns:

Nu, nu iti merge. Am si eu tot Samsung Galaxy Y. Si l-am cumparat si nu mi-a mers. Se bloca intruna si imi facea telefonul sa se restarteze. Funda, te rog?