| anonim_4396 a întrebat:

Urgenta! Tableta mea de la un timp se deschide si se inchide se deschide si se inchide. Nu imi mai merge.Ce sa fac.Trebuie sa schimb windows-ul?

Răspuns Câştigător
| Crazyeo a răspuns:

Dacă ai windows înseamnă că este virusată și trebuie schimbat windows-ul! Sper că te-am ajutat... La re vedere, o zi bună!

7 răspunsuri:
| Pogonici a răspuns:

Ce firma e
?

| darrio2007 a răspuns:

Numai daca ai windows la tableta.Mai sigur este ca ai android.

| ionelsele a răspuns:

Trebuie sa il duci la service daca mai ai garantie daca nu asta e plateste si fallaughing

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Pai. poate nu l-ai lasat mai mult timp la incarcat(pentru ca tableta se descarca repede ), ori este virusat si trebuie sa-ti schimbi windows-ul. Funda big grin

| Denysutza27 a răspuns (pentru Pogonici):

Altex

| Denysutza27 a răspuns (pentru Crazyeo):

Si sti cum as putea sa il schimb big grin?

| Crazyeo a răspuns (pentru Denysutza27):

Este complicat! Ușor pentru tine ar fi să o duci la reparat! Și o să îți ia în jur de 50 lei!