| Flynn2001 a întrebat:

Tableta mea s-a blocat pe icon-ul Apple! nu se deschide si nici nu se inchide. ce sa fac? ajutor!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scoate bateria. Apoi bag-o iar.

| Flynn2001 explică (pentru darrio2007):

Un ipad nu are baterie care se poate scoate.

| darrio2007 a răspuns (pentru Flynn2001):

Pacat.

| Eidriana a răspuns:

Ai putea sa o conectezi la itunes cu desktopul. Vezi ce iti spune atunci. S-ar putea sa trebuiasca sa reinstalezi tot si prin urmare sa pierzi tot ce aveai pe tableta, dar e mai bine asa decat sa nu o mai poti folosi.

| LolLzz a răspuns:

Tine apasat butonul HOME si ala cu care blochezi ecranu cateva secunde
pana se inchide si apoi deschidel normal
si merge

| aaandreeasss a răspuns:

Duo la un specialist

| SergiuTechFreak a răspuns:

Sau incearca un reset, tine apasat butonul " HOME " si butonul " LOCK " pana se reaprinde, in general cateva secunde e de ajuns.