| efimash a întrebat:

Va place ce pareri aveti?

http://ali.pub/m0yrd

Răspuns Câştigător
| TheTrooper1 a răspuns:

Specificatiile telefonului sunt bune, insa procesorul, si in special camera mi se par slabute ( CPU: MT6580, Quad-Core, 1. 3GHz - MTK-urile sunt procesoare mai slabe fata Snapdragon, fiind si quad-core, viteza lui va scadea considerabil; Camera: 8MP, Recording Definition: 480P - ceea ce este foarte putin, nu filmeaza nici macar HD).
Telefonul nu are decat 3G, inca un dezavantaj.
Cred ca la 100 USD ai putea gasi ceva mai bun, uita-te dupa Lenovo, Umi, Xiaomi, alte modele de Cubot. Sa nu te grabesti cu alegerea.
Sper ca te-am ajutat si ca vei lua cea mai buna decizie! Bafta!