| aVicii a întrebat:

Ce pareri aveti fetelor? va place?

http://i44.tinypic.com/710nx4.jpg

7 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Ce ar trebui să iau în considerare?

| Carmen100 a răspuns:

Da....moor

| TashaUhm a răspuns:

Wa... Seeec`!winking

Răspuns utilizator avertizat
| Arcani a răspuns:

Man nu conteaza asa de mult infatisarea.Nu sunt fata da asta nu inseamna ca n-am voie sa-ti raspund, incerca sa cuceresti o fata prin creier.Incerca sa o faci sa se indragosteasca dee interior caci exteriorul e doar o coperta.

| andreea3brtr a răspuns:

Eu vad un spate normal. Nu stiu ce ai vrut sa arati lumii, dar vreau sa iti dau un sfat: ar trebui sa iesi in evidenta cu alte lucruri cum ar fi inteligenta, un talent (toata lumea are talent la ceva; daca nu l-ai descoperit pana acum, nu inseamna ca nu ai) si mai ales personalitatea. Pentru o fata mai mult conteaza aceste lucruri decat cum arata acel baiat.