| cheliosu10000 a întrebat:

Va rog ajutatima.Am un LG optimus l7 si mi-am bagat 4.1.2 android.Nu mi-a placut si m-am decis sa-mi bag romul inapoi.L-am bagat apoi cand mi-am deschis telefonul apare logul LG si nici in recovery mode intra.L-am conectat si la calculator si nu il gaseste.P.S.:Am folosit Rom Manager

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Ce rom ai avut inainte?

ai curatat dalvik cache?

poti intra in recovery tinand apasat butonul de power si tasta de volum down (parca) intra in advanced settings si curata data cache si dalvik cache. ar trebui sa mearga. daca nu, fa-i un update oficial(gasesti cum si ce pe site-ul LG)