| Trucker5 a întrebat:

azi mi-am conectat telefonul la pc prin cablu usb. si am inchis telefonul si cablu nu l-am scos din calculator. si acum nu vrea sa ma porneasca. am cautat pe net si cred ca sunt in bootloop. nici in recovery mode nu pot intra. ce trebuie sa fac. va rog frumos.

1 răspuns:
| Mihai2154 a răspuns:

Salut..pentru ati reface telefonul trebuie sa ti apasat pe butonul de aptindere si pe volum+, daca nnu merge contactezama pe ID de mess madalinbaica