| CorneliaCory a întrebat:

Vreau sa stiu daca la telefon, recovery mode se foloseste o singura data. cand mi s-a blocat telefonul l-am folosit, iar acum nu mi se mai deschide deloc si nici nu mai merge recovery mode. stii de ce?

Răspuns Câştigător
| MystoganFT a răspuns:

Cel mai intelept ar fi sa te duci la un service GSM si ei or sa se ocupe de problema ta. Ai spus ca recovery mode se foloseste o singura data, l-ai folosit deci de aia nu mai merge. Iar telefonul probabil ca s-a blocat.

| CorneliaCory explică (pentru MystoganFT):

Merci. o sa merg la service sa fiu mai sigura happy

1 răspuns: