| Intelligence a întrebat:

Va rog... Aruncati si aici o privire.Ma tot chinui de ceva vremesadsad.
Cum pot sa ma uit pe un Samsung gt-s5360 la un videoclip? 9 nu ma refer pe net).
Mi-am trimis unulprin bluetooth dar nu-l pot viziona. zice " nicio aplicatie nu poate executa aceasta actiune".
NU am credit..Tre sa am credit si sa-mi descarc ceva aplicatie de pe net ca sa il pot vedea?
p.S. : DAU funda cui imi explica cum sa fac sad

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| denys2000 a răspuns:

La fel patesc si eu cu tel meu am Samsung gt-s5620 si nu pot sa vad nici un video/film in format mp4, numai in format 3gp. eu zic ca nu suporta acest format.winking