| Eagle_Alexandru_1997 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy s plus i9001 si am incercat sa imi pun muzica din pc in tel pe card dar cand am intrat sa asc muzica din card care am bagat-o imi spune "Nicio aplicatie nu poate executa aceasta actiune

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Verzi aici:
http://videotutorial.ro/......ial-video/

mai jos video

1 răspuns:
| MissDi a răspuns:

In primul rand : Buna. Probabil ca erau melodiile cu tot cu videoclip.Atunci se explica. Incearca sa iei melodii fara videoclip. Daca nici asa nu merge incearca sa iti iei un plug in pentru telefon