| JanaBucov a întrebat:

Va rog frumos raspundeti-mi si mie va rog la urmatoarea intrebare: care tel e mai bun de pe site-ul cel.ro GoClever 4 Sau Samsung Yong S6310? Dau funda! Acel site are marfa gen chinazerie, marfa buna, mana doua sau ce?

Răspuns Câştigător
| SnupyDan a răspuns:

Cel.ro e firma serioasa cu produse noi
iar in legatura cu telefoanele eu iti recomand young s6310-e mult mai bun decat goclever(ma refer la rezistanta)
din punct de vedere al performantelor in schimp go Clever il face la toate capitolele incepand de la screea care e dee 4" si la Samsung doar de 3" pana si la procesor(care e important la un joc de ex)care e de 2, 4 iar la young doar de 1...acm tu alegi(o prietena are young si e foarte foarte multumita, tu daca vrei cv mai mare si mai performant ia atunci goClever;) succes )+uite si un site de unde te poti inspira sa faci cea mai buna alegere> http://comperio.co/......s6310.html

2 răspunsuri:
| SnupyDan a răspuns (pentru SnupyDan):

Uite un site care te ajuta sa faci cea mai buna decizie:
http://comperio.co/......s6310.html

| LTAA a răspuns:

Cel.ro este un magazin virtual, de încredere, în genul eMag-ului.
Recomandarea mea: Samsung Galaxy Young.