| andreinr1 a întrebat:

Va rog mult sa imi raspundeti la inrebaile urmatoare:vreau sa pun pe un dvd un windows cum fac am auzit ca trebuie sa fie bootabil eu nu stiu, explicati-mi si mie VA ROG dau funda si mai vreau sa-mi ziceti cum pun windowsul pe dvd? trebuie sa fie iso sau ce nu prea stiu VA ROGG AJUTATI-MA. ESTE a 2 MEA INTREBARE! DAU FUNDAAAA

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Descarci Windows-ul ( Banuiesc ca il ai deja descarcat ), iti descarci Nero 2015 ( vresiunea trial ) pe calculator, bagi DVD-ul in calculator, deschizi Nero, alegi Burning Rom, dupa care alegi optiunea DVD, din partea stanga sus a aplicatiei, alegi DVD-ROM ( UDF ) si dupa ce ai ales DVD-ROM ( UDF ), alegi din partea din dreapta folderul unde ai Windows-ul si apesi pe butonul Burn Rom, din partea dreapta-jos. ( Ignori acele reclame cu activarea licentei ). Si nu mai pune intrebari de genul asta aici, pentru ca este categoria Telefonie.