| KTA14 a întrebat:

Buna TPU ..Am o intrebare pentru cei care se stiu bine cu softurile pentru calculator. Am un laptop Notebook cu android 2.2 si din cate am auzit, se poate pune Windows pe el. Dar problema ii ca nu il pot face sa booteze nici de pe stik nici de pe cd-rom, nu stiu cum sa il fac bootabil sa imi citeasca de pe stik sau de pe cd-rom Windowsul. Stiku il fac bootabil,dar nu pot da sa booteze de pe el, nu stiu cum sa intru in bios sa setez ca ii Android si ii mai greu daca cumva stie cineva? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Pricajan_Radu_1994 a răspuns:

Trebui sa pornesti biosul asta e calea prin care poti porni instalarea windowsului parerea mea.eu am facut reboot la tableta mea si trebuia sa apas 2 taste deodata pentru a porni biosul asa cred ca ar trebui sa fie si la laptopuriile cu android. uite un link http://www.youtube.com/watch?v=v50xgfo7ccE

2 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Intri in bios la advance setings si la first boot device pui cd-rom

| jeek0 a răspuns:

Intri in bios(vezi cartea tehnica si in sectiunea de boot pui ca prima optiune sa booteze de pe cd)