| Eea1 a întrebat:

Vreau sa achizitionez un telefon(smartphone, touchscreen, android). Ce modele/marci de telefoane imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Havrincea_Andrei_1999 a răspuns:

Pai depinde de cati bani ai happy
Daca ai bani cele mai recomandate ar fi:Samsung galaxy S4, Samsung galaxy Note3, Nokia Lumia (ori de care) sau daca vrei mai ieftine:Samsung galaxy chat, Samsung galaxy Young, Samsung galaxy Mini 2 sau daca vrei unul rezistent:Samsung Xcover 1 sau 2

8 răspunsuri:
| RuxyRuxx2 a răspuns:

Uite niste telefoane cu care te descurci bine: Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S 3, HTC One, LG Optimus L9, LG Optimus L7...

| Nicusor1997 a răspuns:

Samsung, LG, Alcatel sau HTC

| deyu121 a răspuns:

Pai cum spunea si Havrincea_Andrei_1999 depinde cati bani ai, dar eu ti-as recomanda un Samsung galaxy S3 sau un iphone3 ori 4(dar nu stiu cati money ai)

| Cumintzel a răspuns:

HTC one x sau sonny ericson xperia z

| Marily1997 a răspuns:

SAMSUNG GALAXY STAR..., eu am si nu am regretat, Telefon Dual SIM cu sistem de operare Android, ecran tactil 3.0 inch, memorie internă 4 GB, cameră cu rezoluţia 2 megapixeli, slot microSD

| SarcasmBoy a răspuns:

Galaxy S3 Mini

| beny7 a răspuns:

I phone4, S3, XPERIA Z happy, Nokia lumia 920 dar k windows 8...etc.

| Gabry01 a răspuns:

HTC One, Samsung Galaxy S4 sau Nokia Lumina 920 astea le-am probat pe toate si sunt foarte bune