| gabrielosss98 a întrebat:

Salut TPU,ce telefon imi recomandati cu touchscreen, ma refer la telefoane cu windows phone sau android.

Răspuns Câştigător
| daniel2forea a răspuns:

Android:
LG Optimus 4x HD
LG Nexus 4
HTC One X
Samsung Galaxy S3
Samsung Galaxy Note 2
Sony Xperia Z

Windows Phone:
Htc Windows Phone 8S
Nokia Lumia 900
Nokia Lumia 820
Htc Windows Phone 8X
Samsung Activ S
Samsung Galaxy Nexus

Toate telefoanele de mai sus sunt super si ti le recomand big grin
Acum depinde de buget si de preferinte (android vs windows phone)
Uite unele ceva mai ieftinewinking
Android:
Samsung Galaxy S Advance
Sony Xperia U
Lg Optimus L9

Windows Phone:
Nokia Lumia 710
Nokia Lumia 800
Samsung Omnia M
Nokia Lumia 620

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

N-ai precizat un buget maxim disponibil...

Îţi recomand un Samsung Note 2, sau Galaxy S3, etc.

Toate cele bune.

| Niiiicu a răspuns:

S2+ sau s3happysunt foarte bune si isi merita banii

| maryusmono a răspuns:

Salut,

Eu unul ti-as recomanda un Samsung galaxy S3 http://bit.ly/Z3UZ9L iar motivele pentru care o fac sunt urmatoarele:

-Procesorul dual core de 1400 face ca orice aplicatie sa ruleze fluent
-Ai 1gb ram iar asta pentru un telefon este mai mult decat suficient
-Ecran de dimeniuni generoase si capacitate tactila deosebita
-Camera foto de 8mp pentru poze excelente
-Gps, si astfel il poti folosi pe post de navigatie atunci cand te-ai ratacit
-Bateria nu tine prea mult, dar suntem obisnuiti cu acest aspect la smartphone-uri

Răspuns utilizator avertizat
| υѕєяηαмє a răspuns:

HTC,Nokia,Samsung,Lenovo,LG, cam atatea imi dai funda

| ellaptk a răspuns:

Samsung galaxy S3 sau daca mai ai un pic asteapta sa apara S4

| Harasaky a răspuns:

Eu zic un telefon cu android daca ai bani ia-ti Samsung galaxy S3 este foarte bun crede-ma Daca nu prea ai bani Iati un Samsung galaxy S plus sau S advance amandoua ruleaza bine sper ca te-am ajutat o era sa uit daca vr cu windows phone ia-ti Nokia lumia 800winking