| CatalinBoss93 a întrebat:

Vreau sa achizittionez un Samsung galaxy s3 mini pe cartela Orange. Oferta este in valoare de 9 euro pe luna.cine stie cat ar putea costa achizitionarea telefonului? URGENT!

Răspuns Câştigător
| supermari10 a răspuns:

Depinde pentru ca trebuie sa platesti pe 3 luni si cum stai sa inmultesti9 euro ca val estimata in euro ci trebuie sa inmultest 3cu9 apoi cu euro si.....etc. Ma rog ar costa in jur de 500-600lei la abonament si la liber vreo 1600-1800lei.Funda?