| InstinctPr3ciS a întrebat:

Recomandati achizitionarea telefonului Samsung Galaxy S4 de pe site-ul EMAG?
De ce pe site-ul eMAG S4 costa 20 milioane si pe Orange 25? De ce e o diferenta de 5 milioane, nu e acelasi telefon? straight face

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intotdeauna operatorii de telefonie vor avea preturi mai mari la telefoanele la liber pentru a te "obliga" sa iei la abonament

| AndyTurcu a răspuns:

Cei de la eMAG fiind o firma online nu pun adaosuri asa de mari ca la Orange. Cei de la Orange eu cele mai mari preturi la telefoane. Iati de pe eMAG, e un site serios unde nu se vand replici.