| onuticuta200312 a întrebat:

Vreau sa fac cat mai multe puncte la Orange si am citit pe site ca primesc la reincarcarea un cont Prepay din contul meu! Intrebarea este:daca selectez la modalitate de plata: inclusa in factura mai primesc puncte Thank You?

1 răspuns:
| Jewlie a răspuns:

Da. Eu si o alta persoana facem acest lucru (ea imi incarca de pe telefon) si primeste puncte Thank You. Totusi, pentru un raspuns mai complet, ar trebui sa mergi la un sediu Orange.