| onuticuta200312 a întrebat:

Am abonament la Orange si puncte Thank you in valoare de 2.17 euro. Vreau sa-mi cumpar un telefon nou intr-o luna si pana atunci vreau sa mai fac niste puncte si am citit pe site ca pot primi cate unul daca reincarc un cont PREpay din contul meu! Tatal meu are un telefon si il incarca la Orange si ma gandeam daca pot sa il incarc eu pe internet pe site si primesc puncte cum platesc ca nu inteleg! Daca vorbesc la telefon mult si fac cost suplimentar primesc puncte?

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iata cum poti sa generezi mai multe puncte Thank You:
- pentru fiecare comanda finalizata in magazinul nostru online, de pe www.orange.ro,
- la prima folosire a contului online Orange, asociat numarului de abonament,
- la plata facturii Orange din contul online Orange,
- la reincarcarea unui numar PrePay cu plata pe factura abonamentului, din contul online al numarului de abonament.

O zi buna,
Orange Helper

| ishallhelpyou a răspuns:

Apeleaza *100# ai acolo optiune sa incarci prepay, valoarea iti este adaugata pe factura.

| ishallhelpyou a răspuns:

Teoretic, da.