| tony09 a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez un telefon, ce imi recomandati? Buget 700-800 lei, nu neaparat nou.Multumesc

5 răspunsuri:
| Nicoleta3435 a răspuns:

Pai nu stiu, eu zic vreo 700 ron si un telefon asa mai frumi Funda Plzzz big grin happy

| thebiggesttroll a răspuns:

HTC desire s sau Samsung galaxy s1

| ToOmYOfficial96 a răspuns:

Iti recomand 3 telefoane pe care il vrei alege tu :
Samsung Galaxy Mini Pret aprox 650 lei;
Samsung Galaxy Fit Pret 700 lei;
Samsung Galaxy Mini 2 Pret Aprox 800 lei.
Aceste telefoane mi-au placut mie daca as fi in locul tau unul din cele 3 as alege!
Sper ca te-am ajutat!

| Laawr a răspuns:

Sony Xperia U (unpic mai scump dar merita)
Galaxy Y
Galaxy Gio
Galaxy Fit
Galaxy S
Galaxy Ace
Htc explorer
BB Curve

| Scott a răspuns:

Ati uitat de Nokia Asha, care modelele touch sunt in jur de vreo 400 lei pe eMAG... Iti mai raman bani... In rest daca nu iti place, sunt cativa care ti-au adus multe alte sugestii.