| LoveCocktails a întrebat:

Vreau sa imi iau un smartphone cu toate ca nu prea am ce face cu el... eu m-am gandit la Samsung s2, mie personal imi place cel mai mult cum arata si marime si tot, e perfect, problema e ca stiu ca vor aparea si mai performante si atunci sigur nu-mi va mai trebui telefonul asta,,, voi ce ma sfatuiti sa fac? Merita 12 mil + abonament fara internet? sau daca nu ce telefoane mai ieftine imi recomandati? nu BlackBerry.

3 răspunsuri:
| Nitoh a răspuns:

Eu ti-as recomanda un Samsung Galaxy S1 deoarece este mai mic si nu prea ai ce face cu ala asa de mare.Si cu banii care iti raman poti sa faci altceva(abonament cu internet). funda?big grin