| girlbrushedpink3 a întrebat:

Stie cineva sa imi spuna daca blackberry-urile sunt bune? mi-am pierdut telefonul si ai mei vor sa imi cumpere altul, si ma gandeam la blackberry, pentru ca am auzit ca sunt telefoane smartphone, si imi place design-ul lor in plus eu telefonul il folosesc mai mult pentru mesaje, si as vrea sa stiu din propria experienta (daca se poate) a cuiva cum sunt! multumesc

3 răspunsuri:
| dana_9056 a răspuns:

Este fain telefonul cand til ei si daca iti place imi poti acorda fungita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bune da cumpara repede nu mai astepta

| marcel_7822 a răspuns:

Blackberry intr-adevar sunt bune dar depinde scopul pe care il folosesti daca il folosesti pentru mesaje internet sau convorbiri sunt minunate dar nu sunt prea bune la jocuri sau aplicatii.