| mgtow a întrebat:

Vreau sa instalez iGO GPS pe mobil dar vreau sa stiu cum merge mai exact doar prin satelit sau e nevoie sa activez si traficul de date? Am sistem operativ android si telefonul e Sony Ericsson xperia 8.

Răspuns Câştigător
| Alcs a răspuns:

Salut. IGO-ul functioneaza doar prin semnal GPS. Nu ai nevoie de traficul de date happy

3 răspunsuri:
| mgtow explică (pentru Alcs):

Numai bine, il ai pe mobil si tu? il actualizezi acasa cand intri cu telefonul pe net prin wireless nu? Noroc, o sa-mi fie de folos cand plec cu camionul la distanta mare.

| Alcs a răspuns (pentru mgtow):

Da la inceput eu credeam ca am nevoie de internet dar pana la urma merge doar prin satelit. Doar ca ai nevioe de harti happy

| mgtow explică (pentru Alcs):

Nu e problema asta, se rezolva.