| OptimusPrimeTFP a întrebat:

Stie cineva cum pot sa instalez android 4.1.1 sau mai mare pe Sony Ericsson xperia play?
Vreau raspuns sigur, nu cu "daca" sau "nu stiu daca telefonul tau suporta". M-am uitat la niste clipuri pe youtube da nu am prea inteles, asa ca m-am gandit ca poate ma ajutati voi happy

Răspuns Câştigător
| einenebun23 a răspuns:

De suportat suporta telefonul dar problema e ca dupa ce iti instalezi iti pot aparea diferite erori si sa iti mearga mai greu telefonul. Dar in rest se poate.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca va face Sony, imi pare rau!