| Robertino123 a întrebat:

Vreau sa ma interesez de un telefon cu android.Sa nu fie prea scump, pana in 700 lei.Sa ma pot juca foarte multe jocuri bune ca si Real Racing.Ma puteti ajuta? Cel mai bun raspuns primeste Funda!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Leutzzu a răspuns:

Salut eu as zice sa iti iei Samsung Galaxy mini2 este foartebun are android si poti juca foarte multe jocuri si il iei cu 700 lei Funda?

| Meli2000 a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy s2 plus, si cu reducere este 950 lei. Dar, eu iti sugerez sa alegi un telfon ca sa iti tina. Desigur sunt si altele, dar acesta are camera din fata mai buna ca la iphone 5, si multe aplicatii si un semnal foarte bun. Eu sunt madra de el. Sau Samsung galaxy mini 2 care ti se incadreaza in pret.

| sltlp a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/smartphone/allview/a5-duo/
Mai bun de atat nu gasesti.
pE ace, young, l5 ai garantat 100% ca nici nu deschide real racing 3.

Răspuns utilizator avertizat
| Marian1234567891011 a răspuns:

Eu iti recomand Sony Xperia E.Il am de 1 an si pot sa spun ca sunt foarte multumit de el.Mai ales in privinta jocurilor.Este cam 620 lei.Si are destula memorie si android-ul mare ( versiunea 4.1.1 jelly bean, sau la varianta dual 4.0.4 ice cream sandwich).