| c0bra1337 a întrebat:

Vreau sa-mi iau si eu un smartphone dar pot face rost de maxim 250 lei, de unde imi pot lua un smartphone de 250 lei.(okazii, mercador, tocmai.ro) sau de oriunde, daca stiti dati-mi link

DAU FUNDA! PLEASE ME

Sau ce telefon pot lua de 250 lei..il vreau pentru jocuri si muzica

Aa da..si vine si black friday pe 29 noiembrie..plss funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil de pe cele trei cu vanzari second-hand. Nou, la pretul asta, aproape imposibil.

| MasterKush a răspuns:

Ia-ti la mana a doua Samsung Galaxy Mini 2, este un telefon foarte bun la pret mic.