| Kolors a întrebat:

Vreau sa-mi iau telefonul asta reconditionat. https://www.orange.ro/......nditionat) vreau sa stiu de cat este abonamentul(si care este acesta )? Dau funda.(+pretul telefonului sa mi-l spuneti, eu nu cred ca este ca acolo).

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Da ai butoanele acolo.langa 0,99E.
la pret standard iti zice cat e telefonul, adica 199E
iar la abonament nou apasa pe alege pret. si o sa iti apara mai jos lista cu abonamente. eu am vazut doar 2. pantera 23 si 31 (pretul e 23E si 31E doar abonamentul) telefonul pentru pantera 23 e 19E iar la 31 0, 99E

mie personal mi se pare f+tere de mame, sa iau telefonul asta >>reconditionat