| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa mi iau un abonament de telefonie mobilă. Ce să aleg? Oferte asemănătoare: Orange si Vodafone 8 euro, telekom 9 euro, Digi 3 euro. Mănăstire într un picior, ghici ciupercă ce-i?

8 răspunsuri:
| alexiavis a răspuns:

Eu am abonament de la Digi cu 4 euro si am totul nelimitat înafară de mesaje. Recomand cu încredere abonamentul de la Digi

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Daca in zona ai semnal, ia de la Digi... Sau gandeste-te cat de des te duci in locuri in care crezi ca nu ai semnal, pe la tara nu prea e...

| Mayre a răspuns:

Buna,personal folosesc abonamentul de la Digi, il recomand cu caldura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Th3AbSinTh3):

E semnal si la tara, depinde de telefon, daca ai un telefon facut pentru China nu prea ai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Eu am digi 2 euro, nu 3 si am cam tot ce e necesar. 200 de minute nationale, sms-uri nu am, dar pot da oricand, sunt taxate cu 0.1 euro / sms, internet nelimitat.

Bula
| Bula a răspuns:

Pe cel mai scump, evident!
Fara internet!
Doara nu vrei sa falimenteze saracele firme...
big grin

| Daniel2836 a răspuns:

Orange.

| Steauafcsb a răspuns:

Acuma sincer...cei de la Orange, Vodafone si telekom nu își dau seama că au rămas în urmă cu mult...cine i prostu să dea 8 sau 9 euro pe un abonament la Vodafone sau Orange când la digi ai cu 3 euro? Si cel mai tare abonament la Orange :42 de euro pe lună! poate că ai cu acest abonament linie directă cu Becali, băse si mudava!