| eduardpuiu93 a întrebat:

Ce telefonie mobila recomandati? Cosmote, Vodafone, Orange, Zapp, Digi?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vodafone,ai 3000 de minute in rețea, sau cosmote ai 5000 de minute in rețea, digi nu, deoarece au semnal extrem de prost, eu am digi mobil, si cînd vorbesc cu sora mea și cu cumnatul pică semnalul, nu se adude nimic, un serviciu etrem de prost, poate voi renunța la ei, mă bate gîndul, Orange și zapp nu stiu, de zapp chiar nu am m ai auzit să aive cineva, poate că or fi bune.

7 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Vodafone.

| eu4you a răspuns:

Zapp nici nu mai exista...eu as recomanda Cosmote si Orange

| eduardpuiu93 explică (pentru eu4you):

Orange nu mai vreau pentru ca am avut multe belele cu ei. De ex mi-au mancat creditul, minutele nationale straight face si au semnal mizerabil in cladiri.

| erdeivlad a răspuns:

Orange.

| Florinake14 a răspuns:

Vodafone