| NegruAlb a întrebat:

Vreau sa pun muzica de pe pc pe telefon, dar pc-ul imi recunoaste telefonul ca fiind camera foto (folosesc cablu de date)...cum rezolv aceasta problema?

4 răspunsuri:
| Vofuse a răspuns:

Asa trebuie sa-l recunoasca. Ai intrat sa vezi ce foldere sunt?

| NegruAlb explică (pentru Vofuse):

Nu asa trebuie sa-l recunoasca. La inceput l-a recunoscut cum trebuie. Nu are niciun folder inauntru

| Vofuse a răspuns:

Am rezolvarea. Ai grija atunci cand ai bagat cablul de date ca telefonul sa nu se blocheze. Ma refer la blocajul dupa temporizator, cand nu este folosit.